Wycenimy Twoją nieruchomość
Aby poznać warunki wykonania operatu szacunkowego,
zostaw swoje dane kontaktowe.
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci ofertę.

Możesz nam zaufać: Kontakt do nas:
Centrum AMRON
e-mail: wycena@amron.pl
tel.: 22 463 47 59

Dziekjemy za wypełnienie formularza.

Skonatktujemy się z Tobą wkrótce

TWOJE DANE:

*pola obligatoryjnePreferowane godziny kontaktu:Centrum AMRON to profesjonalny ośrodek analityczno-badawczy specjalizujący się w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, działający w ramach struktury organizacyjnej Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. Centrum AMRON zostało powołane do obsługi i rozwoju Systemu AMRON – jedynej w Polsce międzybankowej bazy danych o cenach i wartościach nieruchomości. Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj.

Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia Ci informacji handlowej. Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. (CPBiI) z siedzibą w Warszawie (00-380), przy ul. L. Kruczkowskiego 8 – Administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane, by odpowiedzieć na przesłane pytanie i nie zostaną udostępnione innym podmiotom. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Możesz wycofać zgodę w każdym czasie. Twoje dane będą przetwarzane do czasu przedstawienia Ci informacji handlowej lub cofnięcia zgody.
Wysyłając zapytanie wyrażasz również zgodę na otrzymanie od CPBiI informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres e-mail oraz na używanie przez CPBiI telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jesteś użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.). Możesz wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez Centrum AMRON znajdziesz w Zasadach przetwarzania danych osobowych.