PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
info@amron.pl
opbrazek

AKTUALNOŚCI > UDOSTĘPNIENIE AMRON III


2024-04-02 09:00:00
Udostępnienie AMRON III

2 kwietnia br. oddaliśmy w Państwa ręce nową, trzecią wersję Systemu AMRON. Prace nad nowym systemem trwały kilka lat, a ich celem było unowocześnienie aplikacji i dostosowanie jej do obowiązujących standardów rozwiązań informatycznych, a także – dostosowanie struktury bazy danych do wymagań znowelizowanej Rekomendacji J.

Przebudowa Systemu AMRON została podzielona na dwa etapy. W ramach pierwszego etapu zrealizowaliśmy:

Przygotowywany przez kilka miesięcy proces migracji danych z AMRON II do AMRON III był dla Centrum AMRON okresem mozolnej pracy. Dziękujemy przy tej okazji Użytkownikom z Banków, którzy na naszą prośbę weryfikowali i uzupełniali opisy wprowadzonych do AMRON nieruchomości. To była okazja do zweryfikowania poprawności i kompletności treści rekordów. Dzięki temu efektem procesu migracji jest przeniesienie do AMRON III 99% rekordów z zasobu liczącego 4,2 mln rekordów.Raporty informacyjne dostępne w AMRON III to:

Nowy system został również zmieniony wizualnie - przebudowany został interfejs użytkownika, zaprojektowano zupełnie nowe ekrany, a formularze i listy zostały przemodelowane w sposób, który pozwoli na łatwą i intuicyjną pracę w aplikacji.

Ponadto uprościliśmy proces nadawania uprawnień dla użytkowników i skróciliśmy wnioski w sprawie zakładania i przedłużania kont, zmienił się również adres, pod którym AMRON III jest dostępny – nowy adres to https://system.amron.pl.

W kolejnych etapach, odbieranych kolejno w maju, wrześniu i grudniu br., realizowana będzie:

Życzymy Państwu pozytywnych wrażeń i mamy nadzieję, że nasza nowa aplikacja pomoże Państwu w codziennej pracy z danymi w AMRON. Zespół Centrum AMRON służy wsparciem przy wdrażaniu nowych rozwiązań umożliwiających optymalne wykorzystanie funkcjonalności nowego Systemu AMRON III - w przypadku pytań lub gdy coś nie działa, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem amron@amron.pl lub numerem telefonu +48 22 463 47 54.

Zapraszamy również do współpracy i współtworzenia międzybankowej bazy danych o nieruchomościach te banki, które dotychczas nie uczestniczyły w Systemie AMRON – podczas webinarium dotyczącego dobrych praktyk w obszarze gromadzenia przez banki danych o nieruchomościach, które odbyło się w listopadzie 2023 r., dobitnie wyrażone zostało stanowisko UKNF: intencją nadzoru jest, by wszystkie banki objęte Rekomendacją na bieżąco zasilały wspólną dla wszystkich banków międzybankową bazę o nieruchomościach.

Kontakt w sprawie współpracy: Agnieszka Gołębiowska-Cwenk, Dyrektor Centrum AMRON (tel. +48 723 723 786, e-mail: Agnieszka.Golebiowska-Cwenk@amron.pl).

zwiazek banków polskich centrum prawa bankowego
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa | e-mail: info@amron.pl
Copyright © AMRON 2015
Powered by Efectoro.pl