PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
info@amron.pl
opbrazek

SZKOLENIA > SZKOLENIA Z SYSTEMU AMRON


Użytkownikom, koordynatorom i administratorom Systemu AMRON proponujemy szkolenia, których celem jest przekazanie pełnej wiedzy na temat funkcjonalności, obsługi i wykorzystania Systemu w codziennej pracy.


Oferta szkoleniowa Centrum AMRON zakłada cykl dwóch szkoleń:

SZKOLENIE I STOPNIA "FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU AMRON"

Szkolenie przeznaczone dla Użytkowników z sektora bankowego, jak również dla rzeczoznawców, pośredników w obrocie nieruchomościami i wszystkich innych zainteresowanych Użytkowników Systemu. Celem szkolenia jest przekazanie pełnej wiedzy na temat dostępnych funkcjonalności i obsługi Systemu. Szkolenie zawiera część teoretyczną oraz praktyczną w formie warsztatów - każdy Użytkownik samodzielnie loguje się do Systemu i poznaje jego funkcjonalności poprzez praktyczne ćwiczenia. Szkolenia prowadzone są przez pracowników Centrum AMRON, na co dzień zaangażowanych w obsługę Użytkowników oraz rozwój Systemu.

Agenda szkolenia I stopniaszczegółowy zakres szkolenia I stopnia


SZKOLENIE II STOPNIA "AMRON W PRAKTYCE BANKOWEJ"

Szkolenie poświęcone jest praktycznym sposobom wykorzystania Systemu AMRON w banku w kontekście wypełniania wymogów nadzorczych. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników banków, którzy uczestniczyli już w szkoleniu I stopnia i posiadają praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Systemu AMRON. Podczas szkolenia omówiony zostanie cały proces pracy z kredytem hipotecznym, od etapu rozpatrywania wniosku kredytowego, przez obsługę kredytu w trakcie trwania umowy kredytowej, zarządzania ryzykiem kredytowym, aż po postępowanie egzekucyjne. Szkolenie kończy się testem teoretycznym - pozytywny wynik postępowania egzaminacyjnego jest jednym z wymogów formalnych uzyskania Certyfikatu i wpisania na listę certyfikowanych użytkowników Systemu AMRON.

Agenda szkolenia II stopniaszczegółowy zakres szkolenia II stopnia


SZKOLENIA ON-LINE Z SYSTEMU AMRON

Centrum AMRON i Związek Banków Polskich oferują możliwość skorzystania z atrakcyjnej formy dwustopniowego szkolenia on-line. Program szkoleń pozostaje niezmienny w stosunku do szkoleń organizowanych dotychczas stacjonarnie. Absolwenci otrzymują również świadectwa uczestnictwa w szkoleniu i mogą uzyskać Certyfikat Specjalisty Systemu AMRON.

Szkolenia on-line są odpowiedzią na zapotrzebowanie związane z pracą zdalną, powszechną w czasie pandemii. Nie wymagają wychodzenia z domu i są osiągalne z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Taka forma zajęć jest wygodna oraz pozwala zaoszczędzić na kosztach dojazdów czy noclegów.


Informacja o aktualnych terminach zaplanowanych szkoleń dostępna jest w zakładce KALENDARZ.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do Centrum AMRON mailem na adres amron@amron.pl

Formularz zgłoszeniowy - szkolenie AMRON on-line pobierz formularz zgłoszeniowy na szkolenie on-line
zwiazek banków polskich centrum prawa bankowego
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa | e-mail: info@amron.pl | tel.: (+48) 22 463 47 50
Copyright © AMRON 2015
Powered by Efectoro.pl